top of page

HİZMET TESLİM BİLGİSİ
Wiser Healing'ten satın alınan tüm hizmetler hizmetler, ilgili hizmete ilişkin açıklamada belirtilen süre içerisinde alıcıya teslim edilir.

DİKKAT
www.wiserhealing.com üzerinden yapılan ürün/hizmet satışlarında Bitcoin vb. gibi herhangi bir sanal para kullanılmamakta ve kabul edilmemekte olup sadece gerçek para ile işlem yapılmaktadır.

HİZMET İPTAL - CAYMA KOŞULLARI
www.wiserhealing.com ‘u işleten Ceyda Kayatürk, Wiser Healing olarak anılacaktır.

 

Genel:

 

  • Satın alınan her bir hizmet, hizmet açıklamasında belirtilen teslim süresi içerisinde kişi ve/veya kurum ile belirtilen niteliklere uygun olarak ilgili online platformda Wiser Healing tarafından buluşturulur/başlatılır.

  • Satın alınan hizmet satın alma işlemi gerçekleştikten sonra alıcı tarafından gerçekleşen herhangi bir sebeple cayma/vazgeçme durumunda Wiser Healing’ten geri ödeme talep edemez. Satın alınan hizmetin alıcı tarafından yapılan iptali durumunda ilgili hizmete ait bilgilendirilmiş onam formunda Wiser Healing’in alıcıya karşı tüm hizmet yükümlülüklerini ve süreç içerisinde var ise alıcının yükümlülüklerini sıfırlar ve alıcının bu kararına ilişkin Wiser Healing’in hiçbir sorumluluk kabul etmediği alıcı tarafından kabul edilmiş sayılır.

Kredi Kartının Yetkisiz Kullanımı İle Yapılan Alışverişler:

  • Hizmet satışı gerçekleştikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan hizmetin bedeli ilgili banka tarafından Wiser Healing’e ödenmez ise alıcı, hizmet bedelinin tamamını 3 iş günü içerisinde Ceyda Kayatürk’ün aşağıda bilgisi bulunan ticari hesabına banka havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yolu ile aktarmakla yükümlüdür. Aksi halde alıcı ile ilgili İstanbul mahkemelerince hukuki işlem başlatılır.

 

Alıcı:     Ceyda Kayatürk

Banka:  Garanti BBVA Ataşehir Şubesi

IBAN:    TR86 0006 2000 3910 0006 2910 63

 

Temerrüt Hali ve Hukuki Sonuçlar:

  • Alıcı, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini alıcıdan talep edebilir ve her koşulda alıcının borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, alıcı, borcun gecikmeli ifasından dolayı Wiser Healing’in uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

Ödeme ve Teslimat:

  • Wiser Healing’ten hizmet satın alacak olan herkes Wiser Healing tarafından verilen tüm hizmetleri www.wiserhealing.com üzerinden kredi kartı ile Garanti BBVA Sanal Pos Sistemi güvencesi ile satın alabilir, online tek ödeme ya da online taksit imkanlarından yararlanabilir. Online ödemelerde siparişin sonunda kredi kartından tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Alıcı, satın alma işlemi ile birlikte ilgili hizmete ilişkin bilgilendirilmiş onam formundaki maddelerin tamamını kabul etmiş sayılır.

  • Wiser Healing’ten hizmet satın alacak olan herkes Wiser Healing tarafından verilen tüm hizmetleri banka havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak da satın alabilir. İlgili hizmete ilişkin bilgilendirilmiş onam formundaki maddelerin tamamını kabul etmiş sayılır ve Ceyda Kayatürk’ün aşağıda bilgisi bulunan ticari hesabına tek ödeme ile ilgili hizmet ücretini transfer edebilir.

 

Alıcı:      Ceyda Kayatürk

Banka:  Garanti BBVA Ataşehir Şubesi

IBAN:    TR86 0006 2000 3910 0006 2910 63

bottom of page