top of page

28 GÜNLÜK
ONLINE
LEZZETLİ SAĞLIK ATÖLYESİ

(BiREBİR VEYA GRUP)

Fonksiyonel Tıp Sağlık ve Wellnes Koçu Ceyda Kayatürk’ten Sana Çok Önemli Not:

BESLENME ALIŞKANLIKLARI AÇISINDAN TAMAMEN KALICI VE KESİN BİR ÇÖZÜM ARAYIŞI İÇİNDEYSENİZ BU ONLINE EĞİTİME BAŞVURMADAN ÖNCE BURADA YAZANLARI LÜTFEN ATLAMADAN, SONUNA KADAR MUTLAKA OKUYUNUZ…

 

Adı üstünde; ‘’dönemsel’’ olarak sürdürülebilen diyetlerle hem sağlık halinizi, hem de kilo kontrolünü hayatınız boyunca korumak mümkün olmuyor ve siz artık yaşam boyu sürdürebileceğiniz, yoksunluk hissi duymayacağınız, ‘’İyi de biz ne yiyeceğiz o zaman?’’ demeyeceğiniz bir beslenme tarzına ihtiyaç duyuyorsunuz, öyle değil mi?

 

Sizi kısıtlamayan, yasaklarla hayatınızı karartmayan, enerjinizi düşürmeyen, aksine enerjinizi yükseltecek, daha dinç ve sağlıklı hissedeceğiniz, kilo kontrolü yapabileceğiniz, birilerinin sizin yerinize karar verdiği menülerle değil kendi özgürlüğünüzde yemek yiyeceğiniz ve pişman da olmayacağınız, zarar görmeyeceğiniz, aksine her anlamda faydasını göreceğiniz bir beslenme tarzı… Yani aslında olması gerektiği gibi… İnsan bedenine uygun olduğu gibi… Her defasında bir uzman desteğine baş vurmak zorunda kalmadığınız üstelik… Yani sizi defalarca maddi ve manevi, hem de bedensel olarak yormayacak bir beslenme tarzı… Kısacası ‘’BUDUR’’ diyebileceğiniz bir beslenme tarzı…

İşte Lezzetli Sağlık Atölyesi'nde alacağınız beslenme alışkanlıkları eğitimi ile beraber tüm incelikleriyle kalıcı, fonksiyonel ve bütünsel beslenme alışkanlıkları edinerek ve bunu tüm yaşamınıza yayarak yapabilir hale gelirsiniz. Çünkü beslenme dediğimiz şey, öğrenilebilir ve 7’den 70’e her bireyin hem kalıcı kilo kontrolü sağlayabilmesi için, hem de sağlığını beslenme alışkanlıkları temelinde koruyabilmesi veya mevcut hastalık semptomlarının gerileyebilmesi, tıbbi tedavilerinin de etkin ve kalıcı olabilmesi için mutlaka öğrenmesi gereken bir olgudur. Lezzetli Sağlık Atölyesi tam da bunun için tasarlanmış, oldukça özel ve eşi olmayan bir çalışmadır.

Artık, enerjisiz bırakan ve mutsuz hissettiren açlık diyetlerini unutun... Öyle bir eğitim düşünün ki bu eğitim, artık yaşamınız boyu sürdürebileceğiniz ve kalıcı bir sağlıklı beslenme sisteminizin var olmasını sağlasın... Ve bu sistemde sürekli kilo alıp vermeler, irade savaşları, tatlı krizleri, karbonhidrat krizleri ve sıkça atıştırma ihtiyacınız artık tarihe karışsın... Lezzetli Sağlık Atölyesi tam olarak bunu gerçekleştirebilen, yaşam boyu sürdürülebilir ve sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmanızı direkt olarak sağlayan canlı ve online, aynı zamanda BESLENMEDE KALICILIK İDDİASI OLAN ve üstelik dünyanın her yerinden online olarak katılabilme imkanı sunan bir atölye çalışmasıdır.

Eğitim süresince neyi/niçin/ne şekilde yapmanızın sizin lehinize olabileceğini bilimsel çalışmalar ve yayınlar ışığında detaylıca öğrenirsiniz. Kısaca Lezzetli Sağlık Atölyesi, bilgelikle, temiz kaynaklı ve hücresel bazda beslenmeyi öğrenerek dönüşüyor olacağınız şekilde tasarlanmış, BİLİMSEL BİLGİLERİN ÖMÜRLÜK BESLENME ALIŞKANLIKLARINA DÖNÜŞTÜRÜLEBİLDİĞİ ve eğitim sonunda size iyi gelecek bir yaşam tarzına sahip olmanızı amaçlayan özel bir programdır.

Birebir veya grup çalışması olarak alınabilir.

Kimler Katılmalı?

Aşağıdaki maddelerden en az bir tanesine cevabı ‘’Evet’’ olan herkes Lezzetli Sağlık Atölyesi'nden faydalanabilir:

 • Beslenme konusunda herhangi bir şey ters gidiyorsa

 • Sıklıkla kilo alıp veriyorsanız ve kilo kontrolü konusunda zorlanıyorsanız

 • Beslenme açısından size fayda sağlayacak kalıcı ve sürdürebileceğiniz alışkanlıklar edinmek istiyorsanız

 • Tatlı krizleri yaşıyorsanız

 • Doymadığınızı hissediyorsanız

 • Gün içerisinde sık acıkıyorsanız

 • Herhangi çok sevdiğiniz bir yiyeceğe ‘’Hayır’’ demiyor veya diyemiyorsanız

 • Bazı yiyeceklere karşı zaafınız olduğunu düşünüyor/fark ediyorsanız

 • Gece yemek yeme alışkanlığınız varsa

 • Beyin sisi ve odaklanma problemi yaşıyorsanız

 • Duygusal açlık ve buna bağlı yeme bozukluklarınız varsa

 • Strese bağlı atıştırma/yeme durumunuz varsa

 • Yoğun bir iş/yaşam temponuz varsa ve beslenme konusunda yetersiz/eksik kaldığınızı gözlemliyorsanız

 • Sıklıkla enerjisiz hissediyorsanız

 • Kronik yorgunlukla ve/veya kronik ağrılarla başınız dertteyse

 • Otoimmün hastalıklarınız varsa (MS, Romatoid Artrit, Sedef, Lupus, Çölyak, Graves, Addison, Haşimato Tiroidi, vb.)

 • İnsülin direnciniz varsa

 • Kardiyometabolik/kardiyovasküler sorunlarınız varsa

 • Hormonlarınızla ilgili PCOS, endometriozis, menopoz vb. gibi sağlık sorunlarınız varsa 

 • Tıbbi herhangi bir tedavi görüyorsanız veya görmüşseniz veya hiç bir tedavi görmüyorsanız

 • Kendi beslenme alışkanlıklarınızı düzenlerken çocuklarınız ve aileniz için de yaşam boyu sürdürülebilir, gerçek beslenme alışkanlıkları kazanmak istiyorsanız

 • Sağlığınızda hiç bir pürüz yoksa ama fonksiyonel beslenme alışkanlıkları temelinde KALICI bir yaşam tarzı edinmeye karar verdiyseniz Lezzetli Sağlık Atölyesi'ne mutlaka katılmalısınız...

Özetle, Lezzetli Sağlık Atölyesi, İSTİSNASIZ HERKESİN KATILABİLECEĞİ bir programdır. Hamileler ve emziren anneler de katılabilirler.

Eğitim Süresi: 28 gün

Uygulanabilirlik Süresi: Ömür boyu

Program Şekli: Birebir veya grup (Online, canlı ve interaktif)

Birebir alınan online eğitimler için başlangıç tarihi eğitimi alacak kişi ve Ceyda Kayatürk arasında kişiye uygun zaman dilimi seçilerek belirlenir. Grup eğitimleri ise önceden belirlenen bir tarihte açılır, Instagram üzerinden @sen.yapabilirsin sayfasından tarih duyurusu yapılır.

 

Eğitimin İşleyişi

 • Program 28 gün boyunca Whatsapp üzerinden canlı sesli mesaj anlatımlarıyla & interaktif olarak işler. Bununla beraber, grup atölyesine katılanlar Zoom üzerinden yapılan tamamlayıcı oturumlardan da yararlanabilirler. Tamamlayıcı oturumla şunlardır:

-Profesyonel Yoga Eğitmeni Nazlı MedeniSindirim sistemi ve uykuyu destekleyici yoga dersleri (4 ders)

-FTSW Koçu Ceyda KayatürkFarkındalıkla yeme egzersizi

-Psk. Dr. Yağmur Gözde Yerlikaya: Psikoloji oturumu (Soru&Cevap)

Grup eğitimlerinde beslenme alışkanlıkları eğitimiyle beraber 4 haftalık online yoga dersleri verilir. Profesyonel Yoga Eğitmeni ve Fonksiyonel Tıp Koçu Nazlı Medeni’nin eğitmenliğinde gerçekleşen online yoga dersleri sindirim sistemini ve uykuyu destekleyici niteliktedir.

Buna ek olarak katılımcılar Zoom üzerinden Psk. Dr. Yağmur Gözde Yerlikaya ile 1 kez buluşurlar. Psikolojik ihtiyaçları doğrultusunda kendisine her konuda soru sorabilir ve kendisinden yönlendirme alabilirler.

Grup eğitiminden farklı olarak eğer kişi BİREBİR eğitim alacaksa; 28 günlük BİREBİR Lezzetli Sağlık Atölyesi’nde yoga dersleri kişinin talebine bağlıdır ve ek ücret karşılığında bu hizmetten İNDİRİMLİ olarak yararlanabilir. Birebir alınan eğitimlerde kişi eğer online psikolog görüşmesi talep ediyorsa psikologumuzla 1 kez ÜCRETSİZ görüşme gerçekleştirebilir. Bunun dışında bire bir eğitim alan kişi, Ceyda Kayatürk’le birlikte ortak belirleyecekleri günlerde haftada 1 gün olmak üzere eğitim boyunca toplam 4 kez Zoom üzerinden 1’er saat ayrıca görüşerek kişinin beslenme alışkanlıkları konusunda ek takibi sağlanır.

 • 28 günlük program; 7 gün hazırlık + 21 gün uygulamadan oluşur.

 • 7 günlük hazırlık sürecinde katılımcılar, kendi sağlıklı ve lezzetli tabaklarını kendi özgürlüklerinde hangi kriterlere göre hazırlayabileceklerini detaylıca öğrenirler. Yedinci günün sonunda artık uygulama için hazırdırlar.

 • Uygulama sürecine geçildiğinde katılımcılar, hazırlık sürecinde öğrendikleri unsurları baz alarak günlük öğünlerini hazırlayabilirler. Kendilerinden grup içerisinde fotoğraflı ve yazılı olarak detaylı öğün içeriği paylaşmaları beklenir. Bu paylaşımlar Ceyda Kayatürk tarafından canlı olarak sesli mesajla yorumlanır ve böylece kişisel takip gerçekleştirilir.

 • 21 günlük uygulama sürecinde sesli mesaj ile konu anlatımları ayrıca devam eder. Tüm konu anlatımları Ceyda Kayatürk tarafından yapılır.

 • Katılımcılar tüm sesli mesajları gün içerisinde kendi zamanlarında dinleyebilecekleri gibi yine gün içerisinde kendi müsait zamanlarında grupta paylaşım yapabilirler. Dolayısıyla yoğun çalışma temposu olan kişiler için dahi program adapte olmaya, takip edebilmeye ve uygulama yapmaya müsait bir programdır.

 • Tüm sesli mesajlar anlık ve canlı olarak gönderilir.

 • Katılımcılar program boyunca diledikleri zaman soru sorabilme özgürlüğüne sahiptirler. Gün içerisinde mutlaka geri dönüş alacaklardır. Katılımcıların soru sorabilmeleri için belirli bir gün ve saat kısıtlaması yoktur. Ayrıca katılımcılar program bittikten sonra takip eden 10 gün daha aktif olarak Ceyda Kayatürk'e soru sormaya devam edebilirler.

 

Katılımcılardan 21 Günlük Süreçte Beklenenler

 

 • Rafine şekerden, glutenden, katkı maddeli paketli gıdadan uzak durmak

 • Haftalık süt ürünü tüketimini minimum seviyeye indirmek

 

Eğitimde katılımcılarla onlara yaşamları boyunca rehber olabilecek nitelikte, gerekli tüm yazılı dökümanlar paylaşılacaktır.

28 günlük takipli ve uygulamalı online GRUP eğitimleri belirlenen tarihlerde açılır, eğitim ücreti KDV dahil 8.000 TL'dir.

28 günlük takipli ve uygulamalı online BİREBİR eğitimler kişiyle birlikte belirlenen tarihte başlar, eğitim ücreti KDV dahil 10.000 TL'dir.

EĞİTİM KAYDI YAPTIRMAK, EĞİTİME DAİR SORULARINIZI SORMAK VE ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN 0530 122 62 08 NUMARALI WHATSAPP HATTINA MESAJ GÖNDEREREK  İRTİBATA GEÇİNİZ.

 

Kaydınızın tamamlanabilmesi için ödeme yaptıktan sonra ödeme bilginizi 0530 122 62 08 numaralı Whatsapp hattı üzerinden MUTLAKA ibraz etmiş olmanız gerekmektedir.

**Kurumsal olarak Lezzetli Sağlık Atölyesi eğitim talepleriniz için lütfen 0530 122 62 08 numaralı telefondan veya kocluk@wiserhealing.com

e-posta adresinden irtibata geçiniz.**

                 

 

 

 

 

 

                     

 

bottom of page